Zpracování placenty

Kapsle ◦◦◦ Tinktura ◦◦◦ Esence ◦◦◦ Krém ◦◦◦ Koktejl

Placenta je pro miminko nenahraditelným, životadárným orgánem, který skrze pupečníkovou šňůru posílá miminku vše, co potřebuje pro svůj život v děloze, u Vás v bříšku po celou dobu těhotenství. 

Placenta pomůže Vašemu tělu nabrat nové síly a získat zpět vše, co během těhotenství a porodu ztratilo.

Víte, že porod končí oficiálně až porozením placenty? Tímto ovšem nemusí její úloha skončit. Jsem tu pro Vás, abych pomohla s dalším jejím využitím. Porodem placenta neztrácí svoje benefity, naopak, je škoda jich nevyužít!

PROČ UŽÍVAT PLACENTU?

Placenta je bohatá na obsah hormonů (př. oxytocin, prolaktin, kortisol, estrogen, progesteron, testosteron), kmenových buněk, růstových faktor!, železa či vitamínů (hlavně B6, E).

Její užívání Vám může pomoci především s rychlejším zavinování dělohy, nastartováním laktace, předcházením poporodních úzkostí (tzv. baby blues) a výkyvů nálad či posílením imunitního systému.

IMG_20230308_213241

CO ZNAMENÁ SPECIALISTKA ZPRACOVÁNÍ PLACENTY?

Jsem certifikovaná členka Nezávislé asociace zpracování a enkapsulace placenty, která sdružuje přes 50 specialistek po celé ČR. Pravidelně jsme vzdělávány a zavazujeme se dodržovat etický kodexem spolu s přísnými zdravotnickými a hygienickými postupy.

Samotnému zpracování placenty předchází podepsání smlouvy a předání veškerých potřebných informací (př. vydání placenty nemocnicí po porodu, zacházení s placentou).

Screenshot%202023 03-12%20at%2015.26.31
IMG_20230308_213241

STÁLE NEJSTE ROZHODNUTÁ?

Úplně Vás chápu! Sama jsem byla v této situaci také. Zeptejte se ženy, která již placentu po porodu využila, myslím, že její zkušenost Vás přesvědčí. Žádnou takovou neznáte? Jsem tu pro Vás já!

Jak si přejete Vaší placentu zpracovat?

◦◦◦ pojďme to přichystat přímo na míru pro Vás ◦◦◦

Zkombinujme přesně to, co využijete nejvíce. Nezapomeňte, že v případě, kdy máte doma tinkturu z placenty, můžete kdykoliv následně požádat o dodělání homeopatik i esence.

 Kapsle klasické/TCM

Kapsle mají za cíl všeobecně snížit poporodní emoční výkyvy a dostat tělo přirozeně rychle zpět do dobré fyzické kondice a podporují velmi intenzivně krvetvorbu.
Klasické kapsle (někdy zvané syrové), se využívají z důvodu většího udržení enzymů, než při zpracování tradiční čínskou medicínou (TCM).
Kapsle zpracované tradiční čínskou medicínou například zase umožňují zpracování placenty i při pozitivním testováním ženy na přítomnost Streptokoka (GBS).
Užívají se dlouhodobě, doba trvanlivosti je 6 měsíců.

Cena: 3000 Kč

  Koktejl

Koktejl je nejvíce prospěšný v prvních dnech po porodu, má okamžitý pozitivní a regenerační vliv na ženu. Placenta není v koktejlu vůbec cítit.
Bude potřeba mít doma připraveno: banán, hrst bobulového ovoce, kokosovou či obyčejnou vodu a mixér.

Cena: 300 Kč (pouze současně s jiným výrobkem)

 Tinktura/Esence

Protože placenta obsahuje vitamíny, minerály, hormony a kmenové buňky je velmi dobrým prostředkem na posílení imunity či stresové události. Pozitivně ovlivňuje hormonální výkyvy, snižuje úzkosti, stabilizuje náladu či redukuje příznaky PMS a menopauzy a to v celé rodové ženské linii (může užívat matka i dcera).
Výroba tinktury trvá 6 týdnů. Esence je vhodná i na dlouhodobé užívání, jedná se o "jemnější verzi" tinktury. 

Nevyužívá se denně, ale pouze v případě nutnosti. Trvanlivost je doživotní.

Cena: 2000 Kč/l

  Krém/Balzám

Tyto výrobky jsou zvláště účinné při kožních problémech z důvodu bohatého hormonálního obsahu. Především DHEA, přirozeného steroid, který zesiluje účinky stávajících hormonů a kortizol.
Balzám (150ml) lze účinně použít k redukci příznaků jizev, popálenin, dráždivých, zánětlivých stavů a ekzémů kůže.
Krém z placenty (100 ml) je lehčí formou a mimo výše psané je bohatý na estrogen, který zvyšuje v pokožce kolagen a progesteron, který zabraňuje zhroucení kolagenu.
Trvanlivost kosmetiky je minimálně 12 měsíců.

Cena: 690 Kč

 Homeopatika

Zprostředkuji Vám ruční výrobu homeopatik různých potencí specialistkou v Brně. U dětí snižují výskyt kolik, pomáhají při růstu zubů, později i během léčby běžných nemocí. U ženy pomáhají s hormonálními výkyvy či snižují úzkosti a stres.

Cena:
Homeopatika 2 lahvičky  2500 Kč
(7c a 30c) 

Homeopatika 4 lahvičky  2800 Kč
(7c,12c,30c)

Homeopatika 4 lahvičky  3300 Kč
(7c,12c,30c, 200c)

◦◦◦ Výhodný balíček ◦◦◦

Esence 1l & Kapsle  3600 Kč
Tinkura 1l & Kapsle  4150 Kč

Mgr. Lucie Hronková, tel. 720 965 454

Všechna práva vyhrazena 2023