IMG_4136small

Laktační poradenství

Jsem připravena vám pomoci s kojením. Jistota a důvěra ve své mateřské schopnosti, které společně dosáhneme, je polovina úspěchu. Velmi důležitým okamžikem je nepromeškat začátky kojení, proto jsem tady pro vás už v těhotenství, v období šestinedělí, ale také kdykoliv poté!

Pojďme se na to společně podívat! Nikdy není pozdě požádat o radu.

Jak probíhá společné setkání?

Kojení je velmi citlivá záležitost a je potřeba k tomu takto přistupovat. Potkáme se u vás doma, kde se cítíte nejpřirozeněji a společně nalezneme nejlepší řešení pro vzájemnou spokojenost Vás i Vašeho miminka.

Proberu s vámi, jak u vás doposud kojení probíhá, jaké komplikace vás a vaše miminko trápí, ale také různé otázky, které vás napadnou. Ukážeme si vhodné polohy při kojení, správné přisátí, rozpoznání pití miminka, také například kroky pro zvýšení toku mléka a vše, čím společnými silami dosáhneme toho, aby kojení pro vás oba bylo příjemně strávenou chvílí.

Běžná konzultace trvá přibližně 2 hodiny.

Nelze zaručit, že hned napoprvé vše v rámci jedné schůzky napravíme, záleží na rozsahu komplikací, které potřebujeme vyřešit, ale také psychickém rozpoložení miminka. Čím si jsem ale jista, bude naší vzájemnou snahou vyřešit toho co nejvíce během jedné odborné schůzky a pak případně v setkáních pokračovat. 

"Kojení je něco zcela přirozeného, ale zároveň je to i umění, kterému je třeba se naučit."

CO ZNAMENÁ CERTIFIKOVANÁ LAKTAČNÍ PORADKYNĚ?

Mám za sebou odborná školení zahrnující praxi i teorii, složila jsem závěrečné zkoušky a zavázala se nadále pravidelně vzdělávat a uznávat principy Laktační ligy.

Protože se jedná o odborné poradenství, je možné nechat si moje služby proplatit z preventivních programů a fondů zdravotních pojišťoven.

Mgr. Lucie Hronková, tel. 720 965 454

Všechna práva vyhrazena 2023